Společnosti

Skvělé řešení pro různé životní situace!

Víte, kam je ideální zamířit, když potřebujete automobil, do kterého se vám vejde všechno? Kam jinam, než do spolehlivé pražské půjčovny dodávek Pujcovna-praha9.cz!

Právě na tomto místě seženete vždy takové vozidlo, jaké právě nejvíce potřebujete. A do situace, kdy člověku takový automobil přijde vhod, se může dostat opravdu každý.

truck-990301_640

Pro příklad není potřeba chodit daleko. Stačí, když se rozhodnete pro stěhování. Anebo si chcete zařídit byt novým nábytkem a spotřebiči, takže ten starý musíte odvézt a nové přivézt. Stát se může i to, že stavíte či rekonstruujete dům a potřebujete vozit stavební nástroje a materiál. Anebo třeba sazenice stromů na zahradu. Jenže klidně se vám může porouchat i vaše vlastní vozidlo, a tak musíte stůj co stůj získat náhradní vůz.

Ať už podnikáte, anebo potřebujete realizovat své soukromé plány, půjčovna je zde pro vás! A je tu pro vás prakticky nepřetržitě nejen ve všechny všední dny, ale také o víkendech a o svátcích. Zkrátka kdykoli, když budete její služby potřebovat.

Jistě je uvítáte i proto, že jsou cenově výhodné, stěží byste našli lepší nabídku.

truck-39102_640

V ceně pronájmu je zahrnuta i aktuální dálniční známka, neomezený počet kilometrů až do limitu pěti stovek kilometrů denně, anebo nepřetržitá prémiová asistenční služba.

Vždy získáte vozidlo v té nejlepší technické kondici, čisté, a v případě potřeby vybavené stěhovacími pomůckami. A pokud by vám jeho přepravní kapacita náhodou nestačila, neváhejte ji rozšířit s pomocí pronajatého přívěsného vozíku, který můžete za automobil ještě navíc zapojit. Na takové výsledné ploše hravě převezete opravdu cokoli.

Možná vás trápí otázka, co budete mezitím dělat se svým automobilem, když budete jezdit s tím pronajatým? Zaparkujte ho na bezpečném místě v prostorech půjčovny!

A co můžete dělat, když vy sami neumíte vůz řídit a nemáte řidičský průkaz? V tom případě si automobil pronajměte i s řidičem!