Společnosti

Hra, která nadchne celou rodinu

Každý kdo rád poznává nové věci a je pro každou legraci, by určitě měl navštívit únikovou místnost. Tato hra Vás přenese do příběhu, ve kterém se budete muset vypořádat s nejrůznějšími hádankami a záludnostmi, co na Vás uvnitř čekají. Cílem hry je plnit logické hádanky a úkoly, který děj přináší a využít týmové práce, abyste se co nejrychleji dostali z únikové místnosti.

úniková místnost

Při této hře, která trvá přibližně 90 minut, je potřeba, aby každý z týmu vytvořil určitou iniciativu a přispěl k řešení problému a hádanek. V cestě budete mít nespočet nástrah a hádanek a každé jejich vyřešení Vás dostane blíže k vysněnému cíli. V uzavřené místnosti zapomenete na venkovní svět a jediné na co budete myslet, bude herní příběh a jeho záludnosti. Budete si připadat, jak kdyby se zastavil čas.

Tato hra se velice osvědčila při firemních akcích a teambuildingách, kdy si společně vyzkoušíte řešit problémy jinde než v kanceláři. Mnoho lidí poté hodnotí akci, jako otužování kolektivu a celkové schopnosti spolupracovat při větším nátlaku. Samozřejmostí je zde zakoupení dárkového poukazu, kterým můžete obdarovat svoje známé nebo rodinu. Hry se dají samozřejmě rezervovat, takže nemusíte mít strach, že by nebylo při příjezdu zrovna místo. Hru si můžete vybrat přesně podle vašeho přání, takže není povinností jít pouze na jeden příběh, ale vyberete si podle sebe.

nástrahy a řešení

Věřte nebo ne, ale po úspěšném ukončení hry, nic nekončí, protože i po úniku z místnosti, budete plní dojmů a názorů, které si budete chtít sdělit. Nejen, to co jste udělali ve hře špatně, ale také to, jak třeba postupovat v další hře lépe, pro docílení konce. Proto neváhejte a vydejte se na hru plnou záhad, hádanek a hlavolamů, která zaručeně pobaví Vás i vaší rodinu či přátelé. Určitě nebudete litovat a třeba se Vám hra zalíbí natolik, že se stanete pravidelným návštěvníkem únikových her.