Produkty

Krásné okolí vašeho domu


Zatímco u staršího domu je většinou zahrada alespoň v nějakém stavu, který se dá vylepšit, u novostavby musíte celou zahradu budovat z ničeho. Je to spousta práce navíc, která ale stojí za to. Ideální je nechat si poradit od architekta, který vám připraví návrh zahrady, a mnozí z nich vám i návrh zhotoví. Budete tak mít zahradu po které jste toužili, aniž byste si museli lámat hlavu s tím, co kam zasadit a jak zahradu rozdělit. Většina lidí chce mít na zahradě nejen místo kde budou pěstovat ovoce a zeleninu, ale chtějí mít také odpočinkovou a okrasnou zahradu s terasou či pergolou.

dřevěný plot

Abyste ale na zahradě mohli mít psa na volno nebo abyste na ni mohli pustit děti, je potřeba mít kvalitní plot. Plot je věc, kterou byste měli začít dělat hned po dokončení stavby. Oddělíte tak svůj majetek od majetku ostatních lidí, díky čemuž nebudou vznikat zbyteční problémy. Mít plot má celou řadu výhod a jednou z nich je soukromí. Když se podíváte na současné novostavby, uvidíte, že většina lidí má neprůhledný betonový nebo kamenný plot. A to právě z toho důvodu, že chtějí mít co největší soukromí.

Betonový plot se dá vyrobit v několika barvách a dá se i zkombinovat s dalšími materiály, jako je například dřevo nebo kov. Pokud ale toužíte po naprosto neprůhledném plotu, je ideální vybrat si čistě betonový plot. Jeho barvu můžete sladit s barvou fasády, což je dnes velice populární.

dům plot

Zajímá vás jaká je cena za betonový plot? Ta je individuální a počítá se podle typu plotu, délky a zemních prací. Pokud nemáte žádný starý plot, bude potřeba vykopat základy a plot vyměřit. Každému zájemci o plot zasíláme individuální cenovou nabídku, která je nezávazná. Můžete se tedy v klidu rozhodnout zda plot budete chtít. Nabízíme kompletní realizaci plotů na klíč. Podívejte se na ně na našem webu, najdete tam hotové ploty.