Produkty

Vyklízíme sklepy s přívěsem

S tažným zařízením na Ford Mondeo poměrně snadno vyklidíte bytové či nebytové prostory, a mimo jiné i sklepní kóje. Jde-li např. o sklep po nějakém zemřelém příbuzném, a prostor je zaplněný od podlahy až ke stropu různými věcmi, může to být sice zabíračka, ale pořád levnější, než kdybyste tím pověřili profesionály.

přívěsný vozík

Vystačíte s docela obyčejným přívěsným vozíkem, který si pronajmete v nějakém hobby marketu za pár stovek, a jediné, co budete potřebovat, je vratná kauce a snaha vrátit vozík v pořádku, v původním technickém stavu.

Klidně se do toho pusťte v noci

Upozorněte sousedy a ostatní obyvatele domu – pokud máte v plánu vyklidit byt navečer a skončit pozdě v noci, a jste si jisti, že nebudete nikoho obtěžovat hlukem, měli byste obyvatele domu na to upozornit, aby neměli podezření, že se v suterénu neobjevili lupiči. Buďte k lidem ohleduplní a po sobě také ukliďte případný nepořádek.

vozík za tažné zařízení

Vezměte si s sebou občerstvení a svačinu, ať se nezdržujete – při práci s vyklízením sklepa nebude čas na pobíhání po ulici a nakupování nějakého občerstvení, stejně tak není vhodné kroužit autem kolem a hledat čerpací stanici, kde byste se mohli najíst. Mnohem lepší je mít svačinu s sebou včetně nealkoholických nápojů. A pokud jste milovníky kávy (včetně té alternativní, např. ájurvédské), připravte si ji do termosky, určitě vám tu přijde vhod. A z jídel vybírejte raději lehce stravitelné pokrmy, např. těstovinové saláty se zeleninou, celozrnné obložené bagety apod.

Nezapomeňte na nářadí – při vyklízení sklepních kójí zaplněných harampádím může dojít k tomu, že bude nutné tu a tam něco demontovat. Kupříkladu starou skříň nebo kuchyňskou linku, nepojízdné jízdní kolo, motocykl, psací stůl apod. Vezměte s sebou raději více nářadí a zejména to ruční, včetně velkého kladiva a dlouhého sekáče, s nimiž snáze rozbijete nepotřebný nábytek.