Produkty

Zapojte SEO

Sami jste si vědomi toho, že vývoj a pokrok jde vpřed. Nic jej nezastaví. Proto i Vy své produkty upravujete s ohledem na pokrok a potřeby svých zákazníků. Ale co firemní web? Myslíte si, že ten nepotřebuje úpravy? Že toho se změny netýkají? Nemyslete si, že všechno je stejné, jako když jste jej začali tvořit.
Měli byste nasadit SEO analýzu a následně optimalizaci!

search

Znáte to úsloví dobrá rada nad zlato, viďte? Tak to je právě ta o SEO. Vaše firemní stránky potřebují zásah shůry, jako sůl! Naštěstí se na zázraky spoléhat nemusíte. Jakákoliv cena seo optimalizace Vás nemůže zastavit v cestě za efektivnějším provozem firemního webu. K čemu by vám potom bylo zlepšování a inovace Vašich produktů, kdyby se k nim zákazník nedostal? Kdyby je nenašel? Odpověď je jasná, a zároveň smutná.

Takže se zamyslete nad tím, kdy se pustíte do reorganizace firemního webu, aby se stal funkčním. Aby se mu dostalo kvalitní SEO optimalizace za rozumnou cenu.
Když jsme u té ceny za SEO optimalizaci, musíte počítat s tím, že není v moci jakékoliv profesionální společnosti určit přesnou konečnou cenu předem. Není to proto, že by Vás chtěla společnost natáhnout a vyzobat Vám veškeré úspory. Je to dáno tím, že každý web má jiné požadavky. Vzhledem k tomu, že Váš firemní web nebyl aktualizován dlouhá léta, bude určitě zapotřebí více péče. A to něco stojí.
Jenže v poměru k výsledku SEO optimalizace je cena za ni bezvýznamná.

peníze

V každém případě se na firemní web zaměřte. Uvědomte si, že Vám zbytečně unikají peníze od zákazníků, kteří nakupují jinde. Nakupují tam, kde podobné produkty najdou snadno a rychle. Web ostatních firem je totiž snadno vyhledatelný. Protože majitelé těchto firem svůj firemní web vedou stejně efektivně, jako vylepšují své produkty. Na rozdíl od Vás. Proto se nebraňte jakémukoliv zásahu SEO optimalizace, a to i za cenu vyšší. Vrátí se Vám i s úroky. A pokud nenecháte firemní web zestárnout, už nikdy se Vám nestane, že nebude funkční.