Produkty

V originalitě se meze nekladou

Ve škole, v práci, v kroužku. Prakticky kdekoliv se snaží být lidé originální. Vyjadřují to různými způsoby. Někdo si obarví například vlasy, jiný se extravagantně obleče nebo si namaluje obličej. Vesměs všude se snažíme, aby si nás lidé zapamatovali. Pak už se jen lišíme v tom, že každý zvolí jinou cestu. Někdo se snaží upoutat pozornost sám sebou, svým chováním, nebo tím co má na sobě. Někteří lidé ale nechtějí být příliš nápadní, mají ale rádi, když můžou být originální. Poté volí předměty, které jim v tom pomůžou jako například kryt na telefon nebo poznámkový blok s vlastním potiskem.

blok

Konkrétně tyhle věci má snad každý a každý se snaží, aby se mu líbili a ostatní si jich třeba všimli. Na obalech mobilních telefonů můžeme narazit například na fotografie blízkých, různé obrázky, vzory nebo materiály. Když se to vezme kolem a kolem, snažíme se telefon obléknout do něčeho, v čem se nám bude líbit. A jelikož mobily v dnešní době používáme každý den často, všimnou si motivu našeho obalu i ostatní. Stejně tak je to i s papírovými bloky nebo sešity. Když si jdete na tyhle předměty do obchody, většinou sáhnete po nějakém, na kterém je obrázek, zajímavá barva nebo motiv. Málokdy si vyberete obyčejný hnědý. Dokonce je i možnost si pořídit poznámkový blok s vlastním potiskem. Můžete si ně na něj nechat natisknout oblíbený citát, obrázek nebo nějaký text. V originalitě se meze nekladou.

originalita

Tak jako na stromě nevyrostou dvě stejné jablka a nikdy nesklidíte dva stejné kousky zeleniny, tak i lidé jsou rozdílní a každý úplně jiný. Ačkoliv se snažíme být originální, což je správné, málokdo si uvědomuje, že my sami jsme originál. Nikdo není takový jako my. Nevypadá stejně, nemyslí stejně a nechová se stejně. Předměty, kterými se snažíme být originální většinou jenom podkreslují to, že jsme originály. Nebojte se být jinačí, než se od vás čeká. Buďte sami sebou, předměty které si pořizujete za vás totiž často můžou mluvit. Pokud tedy chcete trochu jiné tričko, sešit nebo batoh než mají ostatní, není na tom vůbec nic špatného. Právě naopak.