Finance

Podnikatelský úvěr pod názvem hypotéka bez registrů

Dlouhodobě zažitý název, který ovšem už dávno neodpovídá skutečnosti. Pod tímto názvem stále však lidé vyhledávají úvěry. Nejčastěji tehdy, když nechtějí nebo nemohou žádat o úvěr v bance. V některých případech je banka odmítne kvůli nízkým příjmům, v jiných případech právě kvůli negativnímu zápisu v registrech dlužníků. Zápis přitom můžete získat velice snadno a nemusíte mít ani obrovské finanční problémy. Postačí vám nezaplacený paušál za telefon, pár opomenutých plateb, nezaplacené faktury nebo opomenuté splátky jiné půjčky.

V dnešní době se pod tímto názvem ukrývá podnikatelský úvěr.

Ten si mohou vyřídit jak menší, tak i větší podnikatelé nebo živnostníci. Určitě se nejedná o běžnou půjčku nebo úvěr s ručením nemovitosti pro potřeby běžných lidí. Ovšem k financování firemních potřeb je ideální právě tato hypotéka bez registru Fahd.

mrakodrap

Název může zavádět a mnoho lidí si myslí, že se registry neprohlíží. Opak je však pravdou, protože registry se prohlíží, jen soukromé společnosti často záznamy tolerují.

Do seznamů se nahlíží spíše kvůli zadlužení, proto se dají záznamy tolerovat. Společnost se však informuje o tom, jestli nejste příliš zadlužení na to, abyste úvěr dokázali splácet. V takovém případě by se vám snažili vyjít vstříc a pomoci vám jiným způsobem. Pokud vám úvěr nezpůsobí finanční problémy, pak jej můžete bez problémů získat. V opačném případě se vám společnost bude snažit pomoci například formou konsolidace, vyplacením dluhů, exekucí a podobně. Dokonce tolerují i nižší daňová přiznání.

setkání lidí

Navíc pokud nemáte záznam, tak můžete získat ještě lepší úrokovou sazbu například již od 3% p.a. Standardně se udává kolem 6% p.a.

Peníze se vždy musí použít na účely podnikání. Můžete s nimi však hradit jakékoliv potřebné výdaje ve firmě. Doba splatnosti se může přizpůsobit vašim možnostem. Je možné splácet od jednoho roku až po dlouhých třicet let. Vyřízení je rychlé – po internetu, stejně tak jako převod finančních prostředků do druhého dne.