Finance

Ano, velmi dobré rozhodnutí pro dnešní dobu

Ta dnešní doba je totiž jak všichni víme, charakteristická nejen velkou inflací, ale také i neustálým zdražováním všeho. Díky inflaci ztrácí naše peníze svou hodnotu a to velmi rychle. Co jste si koupili za své vydělané peníze v loňském roce, v letošním již za stejné peníze nekoupíte. Bohužel, tak to je. A probíhající zdražování energií? Bydlíte v bytě ve městě a tam si to moc neuhlídáte. A při stavbě rodinného domu máte možnost si zvolit pořádné zateplení, několik typů topidel a rychle reagovat na změny, které probíhají v cenách energií. Můžete mít kotel na plyn, druhý kotel na tuhá paliva a elektrické přímotopy. A takový krb, samozřejmě s průduchy, také vytopí řadu místností. Takže plán již máte a nyní už jen sehnat ty peníze na jeho realizaci.

postavíme si dům

Do banky jste již byli žádat o umožnění zapůjčení finanční částky na stavbu vašeho nového rodinného domu, který vám pomůže velmi dobře investovat v současném období inflace, kdy peníze velmi rychle ztrácejí svou hodnotu. Takže jste v bance požádali o zapůjčení finanční prostředků na stavbu vašeho nového rodinného domu, ale úředníci v bance vám hypotéku neschválili. Mohli k takovému pro vás nepříjemnému kroku mít nějaký důvod? Bohužel ano, nemuselo se například bankovním úředníkům zdát, že máte nízký výdělek. Ale, nemusíte mít obavy, máte jinou velkou možnost získat finanční prostředky a to u nebankovní společnosti. Tam můžete bez problémů a rychle uspět, a získat produkt, kterým jsou nebankovní hypotéky bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/.

půjčíme si na stavbu

Budete muset sice dát do zástavy za uzavření smlouvy nebankovní společnosti nemovitost, například váš byt. Pro tuto společnost je tato zástava jistotou, že budete svou půjčku řádně splácet. Až půjčené peníze splatíte, je nemovitost, kterou jste dali do zástavy uvedeného ručení zbavena.