Produkty

Běžkařské kalhoty Silvini socrate

Zima je pro mnohé z nás oblíbeným ročním obdobím, především kvůli zimním sportům. Když okolní svět zapadne sněhem, vody zamrznou a mráz nám zbarvuje tváře do červena můžeme bruslit na zamrzlém rybníku, nebo sjíždět sjezdovky na lyžích a snowboardech, nebo si jenom užít odpoledne s dětmi na kopci na bobech či sáňkách, koulovat se a stavět sněhuláka. Mezi oblíbené zimní sporty patří ale také třeba běžkování. Bezstarostná jízda ve stopě, kdy se před vámi rozprostírá jenom sněhem zapadlá krajina je pro mnohé z nás ideální sportovní aktivita ale i relax, který v létě prostě nezažijeme. Běžkování je navíc skvělým cvičením, protože se při něm zapojuje horní i spodní část těla a navíc se tolik nezatěžují klouby.

Zimní sporty

Jako i u ostatních sportů, bychom se měli vhodně obléct než se vydáme na běžky. Naprostý základ jsou teplé, funkční kalhoty.
Kalhoty značky silvini socrate jsou vyráběné tak, aby splňovaly všechny předpoklady. Přední část kalhot je šitá z elastického superlite softshellu s membránou, který neprofoukne a je i relativně nepromokavý, zadní část kalhot je šitá z maximálně prodyšného a měkkého materiálu, který pomáhá s termoregulací a usnadňuje pohyb. Kalhoty vám skvěle padnou díky stahování v pase na gumu a navíc jsou v zadním dále stahování silikonové proužky. Na vnější straně je odspodu až ke kolenům zip, díky kterému můžete regulovat šířku nohavic. Na vnější straně stehen jsou zipy, které jsou určeny k lepšímu větrání. Reflexní prvky jsou samozřejmostí.

Zimní sport

V nabídce značky silvini socrate jsou běžkařské kalhoty pro muže i ženy, ovšem najdete i kalhoty na jiné sporty, například pro skialpinisty, nebo i na běh či jízdu na kole za chladného počasí. V nabídce jsou i převlekové kraťasy, nebo dámské sukně, které jsou vkusným a funkčním doplňkem k běžkařským, či skialpovým kalhotám.