Produkty

Plesové šaty – trendy a tipy

I letos nastává ta nádherná sláva, která znamená plesové šaty, firemní večírky a bankety, na kterých se můžete předvést v tom nejlepším, co jste ukořistila v takovém a makovém módním butiku. Pokud ale ještě stále hledáte inspiraci a zajímá vás, co se bude letošní plesovou sezonu nosit, co jsou trháky a jaké jsou nejnovější trendy, ať už v zahraničí nebo u nás, rozhodně byste měla pokračovat ve čtení. Máme pro vás několik rad a tipů, kterými se při výběru večerních, společenských a plesových šatů řídit.
plesové šaty a květiny

Jako každý rok

Jistě, plesová sezona se odehrává každého roku, avšak nemůžete na ně přijít pokaždé ve stejných šatech, je to tak? A ať už si šaty jenom půjčíte nebo si je koupíte, jednoznačně byste se měla držet trendů. A jaké jsou ty letošní? Představíme vám je.

–          Řecká bohyně
To je jeden ze stylů, který bude letos vládnout plesovým šatům nejenom v tanečních. Řecké bohyně byly zdobené jendoduše, elegantně a velmi splývavě. Jak to vypadá v realitě?

·         Dlouhé šaty až na zem
·         Zlaté zdobení
·         Starorůžová, mentolová, tyrkysová, bílá, béžová, losová barva

–          Vysoký sexy rozparek
Zvýrazněte své křivky, odhalte nohy, ale ne úplně, jenom tak trochu tím správně vysokým střihem. Jedná se o lichotivý typ šatů, proto si nezapomeňte obléknout tvarující prádlo. Nebojte se pod šaty použít korzet. Pokud jste štíhlé až hubené, nebojte se dlouhých šatů až na zem, které jsou převážně upnuté.
plesové šaty
Zvýrazníte tak všechno to, na co byste se svou postavou měla být hrdá. Linie těla nesmí být porušena, spodní prádlo se nesmí zařezávat, naopak musí těsně přiléhat, ale nemůže nikde vytvořit nějakou nedokonalost. Kdyby byly střihy spodního prádla nebo podprsenky vidět, bylo by to v módních kruzích považováno za veliké faux pas.

–          Dvoudílné šaty
Crop top šaty jsou hitem a horkou novinkou, nejlépe kombinované s květinovými vzory.