Produkty

Blahodárný česnek a Allivitus tinktura

Již slavný řecký lékař Hippokrates hlásal „Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“  A nebyl daleko od pravdy, neboť strava dokáže ovlivnit náš život, naše tělo a naši duševní pohodu. Hippokrates často předepisoval na léčbu mnoha zdravotních problémů česnek a léčivé účinky této blahodárné zeleniny byly potvrzeny vědci i v nynější době.
květ česneku
Česnek pro zdraví
Pro lidské tělo je česnek velmi blahodárný, obsahuje vysoké množství vitamínu C, vitamín B, velké množství minerálů a v neposlední řadě také sirné sloučeniny. Právě tyto sloučeniny jsou často zmiňovány jako přírodní antibiotikum. Každodenní konzumace česneku nám dokáže pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi právě díky antioxidačním účinkům obsaženého allicinu (sirná sloučenina). Kombinace látek obsažených v česneku (minerálů, antioxidantů, vitamínů) pomáhá předcházet demenci, snižuje riziko nádorových onemocnění, napomáhá vykašlávání při onemocnění horních cest dýchacích.
Allivictus
Vadí Vám přímá konzumace česneku, a přesto chcete na sobě pocítit blahodárné účinky česneku na zdraví. Tak právě pro Vás je tento produkt to pravé. Jedná se o česnekovou tinkturu bez chemických přísad. Při výrobě česnekového extraktu se kladu důraz na ruční zpracování bez využití kovových nástrojů, takže se není třeba obávat ztráty vitamínů při zpracování. Allivictus na rozdíl od konzumace čerstvého česneku nezpůsobuje žádné trávící obtíže. V organismu se rychle a beze zbytku vstřebává, a proto není ani po krátké době cítit z dechu ani potu uživatele
Jaké je jeho složení?Jedná se pouze o český česnek a líh. Tinktura neobsahuje žádné konzervanty, umělá barviva, sladidla.
česnekové paličky
Jak přípravek užívat?Nejefektivnější forma užívání tohoto produktu je jeho přímá aplikace do dutiny ústní nejlépe na lačný žaludek či před jídlem. Tento produkt umožňuje přesné dávkování v závislosti na hmotnosti uživatele. Přípravek se doporučuje podávat dětem od tří let a po konzultaci s lékařem těhotným a kojícím ženám.