Společnosti

Mám ráda slevy

Sama jsem vždycky moc ráda, když si můžu něco koupit. A je to potom velice výhodné a zábavné, když můžu ušetřit nějaké ty peníze navíc. Také jsem kdysi sbírala v časopisech takové lístečky, že když se potom ukázaly v obchodě, kde byl samozřejmě také speciální čárový kód, tak jste dostali potom opravdu pěknou slevu. A když se něco ve slevě, tak já osobně na to velice dobře slyším. Protože řekněte mi, jaký člověk by nebyl rád, kdyby mohl ušetřit nějaké peníze. A to hlavně ženy, když kupují oblečení. Protože jsem měla přítele, který byl velice přísný. On vůbec nechtěl, abych si kupovala nějaké oblečení.

Nakupuji oblečení často.

On mi řekl, že oblečení se má nosit až do té doby, dokud se třeba nerozpadne nebo tam nejsou díry anebo není oblečení někomu malé. Jenomže tohle jsou řeči hlavně mužů. Myslím si, že žádná žena by tohle asi neudělala. I když třeba jedna moje babička, máma mého otce, tak ta nosí oblečení, které je i třicet let staré. A vím, že má dvě bundy, které jsou tak moc staré, že by přežily snad i mamuty. Já navíc osobně je moc ráda nakupuji na webu About You, kde jsou opravdu perfektní slevy. A když vidím na About You slevový kupón, tak jsem sedmém nebi.

Ráda využívám slevy.

Protože slevový kód na About You se velice vyplatí, pokud tam nakupujete často a pokud tam také nakupujete za velké peníze. Já tam měsíčně nechám tak tři anebo čtyři tisíce korun, takže mě se slevové kupony About You samozřejmě vždycky vyplatí. A neznám nikoho, kdo by slevový kód na About You nevyužil. Dokonce i moje máma, která nakupuje na About You u výjimečně, tak taky moc ráda využívá slevové kupony na About You, protože každá sleva se vždycky samozřejmě hodí. A slevové kupóny na About You využijte klidně i na pěkné sezónní nebo nové kousky. A na webu zeleneslevy.cz najdete pokaždé opravdu skvělé slevy, které se vám budou hodit.