Produkty

Led žárovky, světelné zdroje a osvětlení

Led žárovky se používají především proto, že jsou úsporné. Bezpochyby vám dokážou ušetřit třeba až 90% nákladů v porovnání s běžnou, starou, klasickou žárovkou.
výhled na město.jpg

Mýty a legendy


O osvětlení formou led žárovek koluje spousta mýtů a legend. Co z nich je pravda a co je vlastně realita? Je opravdu tato forma osvětlení taková, jak se o ní mluví? Nebo to spočívá v něčem jiném? Uspoříme s nimi spoustu peněz nebo je to jen klamavá reklama? Na tyto otázky se budeme snažit odpovědět, jenom co se více ponoříme do tématu.


Led žárovky patří k nejpopulárnějším v dnešní době. Možná proto si také vysloužily tolik otázek, mýtů a legend. Proč se tedy staly tak proslulé? V čem tkví celé to kouzlo? V jednoduchosti a úspoře! I tak by se dala podat odpověď na tuto otázku. Mnoho mýtů vzniklo právě kvůli tomu, že některé značky se snaží pouze kopírovat originály a proto se na trhu setkáte s kvalitními a také s nekvalitními žárovkami. Mezi osvědčené a kvalitní značky patří Osram, Megaman a Philips.

A.      Úspora je základem k úspěchu

Šetření financí patří mezi často diskutovatelné téma v této oblasti osvětlení. Staré a neúsporné klasické žárovky se stahují a nahrazují je nové modely, které jsou daleko šetrnější k životnímu prostředí a také především úspornější v oblasti vytížení elektrické energie. Máme zde tedy led produkty, které jsou kvalitní, spolehlivé, vydrží vysoké zatížení, mají dlouhou životnost a jsou navíc šetrné k životnímu prostředí.
malá ložnice.jpg

Při výběru se zaměřte na několik prvků:


1)      Světelný tok


2)      Teplota světla


3)      Index podání barev


4)      Typy závitů a patic

B.      Fakta

Ať už jste slyšeli jakékoliv mýty, tak tento typ osvětlení je opravdu úspornější a zároveň při daleko menším příkonu elektrické energie dokáže uspořit velké množství elektrické energie a mít dlouhou životnost. Toto technicky vyspělé moderní svítidlo můžete využívat až patnáct let což je obrovská porce jejich dlouhé životnosti. Jeden produkt může svítit až neuvěřitelných 15 000 hodin, proto jsou veškeré kladné mýty opravdu pravdivé.

4/5 - (3 votes)