Nezařazené

Rezervujte si svoje místo přes internet!

Všichni dobře známe možnost rezervovat si místo v kině či v divadle nebo na hokejovém zápase přes internet online. Všichni dobře také víme, že velké firmy používají rezervační systémy často ze své vlastní dílny. Co ale mají dělat například menší firmy?
Online služba pro všechny!
Pokud nemáte firmu, která by mohla vyvíjet vlastní aplikace a vlastní systémy, existuje služba, která vám umožní využívat naplno rezervačních možností zdarma či při zvýšených požadavcích za úplatu.
kalendář ikony

Reservio

Poskytovatel této služby válcuje konkurenci, protože jeho systém je velmi dobře vymyšlený, dostupný, snadno uživatelský ovladatelný a každý si v něm může najít to, co chce.
kalendář v mobilním telefonu
Jak vypadá?
Samozřejmě si musíte udělat rezervaci, tedy vytvořit na jejich webu registraci. V momentě, kdy se zaregistrujete, můžete začít využívat jejich systém. Po přihlášení na tento web vás jistě jako první zaujme záložka Kalendář. V této záložce vidíte celý probíhající měsíc tak, jak je, v levé části obrazovky, tedy vidíte dny v měsíci. Na většině obrazovky pak vidíte aktuální týden včetně hodin. Samozřejmostí je možnost pohybování se v týdnech nebo i možnost volby zobrazení jednoho konkrétního dne. Pokud pořádáte nějaké akce, na které potřebujete rezervační systém třeba jen jednou v měsíci, určitě se vám bude spíše líbit týdenní přehled. Pokud jste třeba manikérka či kadeřnice, určitě vám bude spíše vyhovovat přehled jak na týden, tak i na daný den, abyste měla pod kontrolou klienty, kteří vám mají přijít. Zobrazení času ve dnech není nijak časově omezeno a opravdu vidíte a máte tak možnost, zadávat rezervace od půlnoci do půlnoci, podle toho, jak potřebujete. V papírových diářích dost často noční a brzké ranní hodiny chybí. Prostředí je velmi uživatelsky příjemné a opravdu přehledné.
měsíční kalendář
Jak zadat rezervaci?
Rezervace je možné zadávat nejen z vaší pozice administrátora, ale samozřejmě si rezervace mohou zadat i klienti, kteří se k vám chtějí objednat. Takové možnosti nemáte u každého živnostníka či odborníka, a proto určitě i vaši klienti třeba ocení možnost online sjednat rezervaci na pedikúru či na vlasovou úpravu. Samozřejmě je dost pravděpodobně vhodný tento systém i pro osobní trenéry a podobně.
Rezervaci tedy zadáte jednoduše tak, že vytvoříte v určitém čase událost. Pokud událost zadanou máte, je pak již snadné si nastavit, kolik osob se může přihlásit. Toto je určitě důležité například pro hromadná cvičení, meditace či networkingové akce nebo večírky a podobně.