Produkty

Linkbuilding

Co se týče off page faktorů, tak tahle metoda je jednou z nejvýznamnějších. Většinou všechny faktory, které patří mezi on-page faktory, se upravují přímo na optimalizovaných stránkách. Off page faktory znamenají, že se optimalizuje mimo stránku a sem právě patří linkbuilding. Mimo budování zpětných odkazů sem patří právě také důvěryhodnost stránky, poloha návštěvníků a reputace stránky. Zpětné odkazy mají vždy v marketingu dva dopady. Ten první znamená jako vždy zlepšení pozice vašich stránek, využití správných a vhodných klíčových slov v podobě anchor odkazu. Další dopad je vždy jasný. Ten má za úkol přivést nové návštěvníky na internetové stránky, které se právě optimalizují.Tím, že využijete právě linkbuilding, tak si automaticky zvýšíte vaši pravděpodobnost, že některý klient si přečte odkaz, a hlavně na něj kliknete. Čím větší počet odkazů budete mít, tím bude větší pravděpodobnost, že klient se na stránky dostane.

labyrint

Kdo je linkbuilder?
Je to takový člověk, který má přehled o všech informacích, co se týče klienta a jeho stránky a snaží se vytvořit pro něj kreativní tvorbu webu, zpětných odkazů, materiálů, které povedou k automaticky vyšší návštěvnosti. Vždy je v komunikaci s klientem a je vlastně ve spolupráci se všemi partnery. Hlavní jeho práci je to, aby vytvořil hodnotu všem internetovým stránkám, která chtějí zvýšit návštěvnost. Hlavní je i počet všech konverzí.

engine

Placený nebo neplacený?

Jestli zvolit verzi placených či neplacených, to je na vás. Jaký je mezi nimi rozdíl? Ty neplacené mají vyšší efektivitu a také jsou i bezpečnější. Musíte ale na ně mít opravdu hodně času a je důležité, abyste vytvořili správné vztahy s partnery a všechno správně navázali. U placeného si zaplatíte a nemusíte nic řešit. Všechny tyle aktivity, které děláte pro propagaci stránek, se vždy v dobré obrátí a vy časem určitě to ovoce sklidíte.