Vztahy

Odpočiňte si v romantickém prostředí lednicko valtického areálu


Kdo by neznal proslulý lednicko valtický areál, kde se nachází krom jiných památek i světově proslulý a známý zámek Lednice. Je známý tím spíše, že lednicko valtický areál je již téměř 25 let zapsán v Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
UNESCO je záslužná organizace, jejímž úkolem je přičiňovat se o udržení míru ve světě tím, že státy budou spolupracovat na rozvíjení v oblasti výchovy, vědy a kultury. Jakýmsi vyšším postem je upřednostňování úcty k lidským hodnotám.interiér zámku ve Valticích
Do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO se právem zařadil i lednicko valtický areál. Jedná se o rozsáhlý krajinný areál, kde naleznete spoustu nejen kulturních ale i přírodních památek. Ty můžete objevovat tak, jak se vám zrovna zachce. Pomaloučku procházkou krásnou přírodou a obdivovat stromy, parky, les, rybníky. Překvapením na cestě objevů jsou drobné stavby, které ale svou monumentálností dokážou překvapit. To, když se zčistajasna před vámi na volné ploše mezi lesy objeví Belvedér či Apollonův chrám, Lovecký zámeček a další. Nejznámější je Minaret v lednickém zámeckém parku, na který můžete i vystoupat a z výšky se porozhlédnout po okolí a najít tak další kulturní pamětihodnosti.
Pokud budete chtít projít všechny památky a podrobně je prozkoumat, ani týden vám na to nebude stačit. Neztrácejte čas s dojížděním.Janův Hrad v lednicko valtickém areálu
Ubytování Lednice nabízí luxusní ubytování v centru lednicko valtického areálu, kde se budete cítit jak v pohádce. Krom jiného vám nabízí komfortní podmínky pro ubytování včetně bohaté bufetové snídaně a tříchodového menu. Zažijte kuchyni, která vás nezklame.
Nezapomeňte prozkoumat s vašimi dětmi cestu, která se klikatí lesem a dovede vás k nádhernému výletnímu Janovu Hradu, kde naleznete i občerstvení, které vaše děti zajisté ocení. Janův Hrad je nádherné místo v nádherném prostředí a svádí k hrátkám a rozvíjí vaši představivost a zaručeně i vašich dětí.